YHTEYSTIEDOT

Askarruttaako jokin käytännön asia Logomoon liittyen? Olemme koonneet meiltä usein kysyttyjä kysymyksiä tänne. Jos et kuitenkaan löydä vastausta omaan kysymykseesi, ota yhteyttä!  

Anna palautetta >>

Anna palautetta pysäköinnistä info@logomo.fi


 

Wifi: LogomoPublic

Wifi password: loGOmo2012


 

LOGOMO

Köydenpunojankatu 14

20100 Turku

info@logomo.fi

www.logomo.fi

INFO 

029 123 4800 (arkisin klo 9-16)

info@logomo.fi

Yritystunnus: 2403526-7

VAT-tunnus: FI24035267

TILAVARAUKSET:

029 123 4808 (arkisin klo 9-16)

myynti@logomo.fi


TAPAHTUMAPAKETTIEN RYHMÄMYYNTI:

044 719 1000 (arkisin klo 9-16)
varaukset@logomo.fi

  

LÖYTÖTAVARAT:

Löytötavaroita voi tiedustella Suomen Löytötavarapalvelusta 
Puhelinpalvelu: 0600 03391 (1.97€/min+pvm) 
Palvelee ma-pe 10-18 ja la 10-14

 

 
Päivi Rytsä

Toimitusjohtaja 
050 596 0773 
paivi.rytsa@logomo.fi

 

Maarit Hurme

Myyntijohtaja (tapahtumat, kokoukset & kongressit) 
050 563 4844 
maarit.hurme@logomo.fi

 

Anu Varis

Markkinointi- ja myyntipäällikkö

040 590 0746
anu.varis@logomo.fi

 

Henna Kakko

Myyntineuvottelija (tapahtumat, kokoukset)

044 719 1000

henna.kakko@logomo.fi

Janne Auvinen

Tapahtuma- ja tuotantojohtaja 

050 563 4040 
janne.auvinen@logomo.fi

 

Petteri "Pefu" Unkila

Tuotantopäällikkö

044 550 2580

petteri.unkila@logomo.fi

 

Kirsi Ranta

Toimitilapäällikkö

040 054 9499
kirsi.ranta@logomo.fi

 

 

 

_____________________________________________________________________

 

CNF_logo_cmyk.png       kulttuuritalot_logo.jpg